ISPC

International SHETLAND PONY SHOW 2015
15th-16th August 2015 Ypäjä, Finland

Sponsorship

 

tr>

MAINSPONSORS

WEBSITE

Master Sulky mastersulky
Hevosurheilu hevosurheilu
PAVO pavorehut
Suomen Hevosenomistajien Keskusliitto ry shkl

BIS-SPONSORS

Countess De La Warr, SPSBS President
Alba Shetland Ponies albashetland
Amin Miniature Stud aminsiittola

CHAMPION -SPONSORS

A.S. Shetland Ponies as-shetlandponies
Wilson Shetland Ponies, Finland wilson
Roopen Malja
Promisehill Shetland Ponies www.promisehillponies.weebly.com
Katveikon Miniature Shetlands, Finland katveikontila
Brookland-ponies www.brooklandponies.com
Ponitaivas Champion Driven www.ponitaivas.fi
Veljekset Wahlsten www.veljwahlsten.com
Pikkuvirran pikkuvirran
Talli-Jussi www.termosuoja.fi
Broch Shetland Pony Stud
Konitori konitori
Viljar Shop viljarshop
Pineriver´s Shetland Ponies Pineriver´s Shetland Ponies
Suomen Ravivalmentajat Ry www.ravivalmentajat.fi
Vermon Ravinaiset Ry

CLASSWINNER -SPONSORS

A.S. Shetland Ponies as-shetlandponies
Stonecellars Shetlands
Kaunisrannan talli
Poniralli-talli
Criollo Hevosrehut www.criollo.fi
Zitherbay Ponies zitherbay.net
Unique Stables uniquestables.fi
Shetlandstal Liebas www.liebas.nl
Pohjanmaan Hevosjalostusliitto ry www.hevosjalostusliitot.fi/pohjanmaa
Leena Kahisaari
Orimattilan Ratsastajat ry
www.hevosille.fi hevosille
Kanervamäen Ponitalli
Stuteri Kilskogen www.kilskogen.com
Veteraaniponi Jolli
Springfield Shetland Ponies
Stall Berghäll Tmi
Anniina Tiainen
Kuljetus Pussinen www.kuljetuspussinen.fi
Butterby Shetlands www.butterbyshetlands.co.uk
Puolikuun Ponitalli puolikuun-ponitalli
Verano Lee v.d. Zandkamp Verano Lee v.d. Zandkamp
Team Spesific www.teamspecifics.com
Sammalisen
Haka-Aron ponit / Marjo Sutinen
Sukuposti www.sukuposti.net
Sumun Palkinto
Majatalo & ravintola Villa Emilia www.ypajacountryclub.fi
Beorn Miniature Shetlands Beorn
Katveikon Miniature Shetlands(, Finland) katveikontila
Koivukaaren Ponitalli
Tmi J. Peltola
Monipalvelu T. Häyry Ky www.monipa.fi
JK-Työ jk-tyo
Ravitalli Harri Koivunen
Vermon Ravirata www.vermo.fi
Ravitalli Tapio Perttunen
Millitalli www.millitalli.fi
Ravitalli Ari Moilanen
Kartanon Ponitalli reetuli.blogspot.fi
Hippomedi Oy www.hevoslaakari.fi
Tuiskun tila, Ilmajoki
Ravitalli Heikki Torvinen
Nieminen Stable Oy www.nieminenstable.fi
Veteraaniponi Jolli
Matildan Malja

OTHER SPONSORS

Helsinki International Horse Show 2015 www.helsinkihorseshow.fi
Suomen Hippos ry www.hippos.fi
Rosetti Finland Ky www.rosetti.net